Королівський монетний двір Канади на честь покійної королеви Єлизавети II випустив нову монету номіналом 2 долари з чорним кільцем.
Монета датована 2022 роком. Вона традиційні елементи дизайну «туні», але у чорній смузі, яка символізує траурну пов’язку.
Центр монети залишатиметься золотим, а срібний колір замінять чорним нікелем. З одного боку буде зображення покійної королеви, а з іншого — традиційний малюнок білого ведмедя канадського художника Брента Таунсенда.
Королева померла у вересні після 70 років перебування на троні. Спадкоємцем став її син, король Чарльз III.
«Королева Єлизавета II була главою держави Канади протягом семи десятиліть, і для мільйонів канадців вона була єдиним монархом, якого вони коли-небудь знали», — заявила президент і генеральний директор Королівського монетного двору Канади Марі Лемей. Вона додала, що «спеціальна тиражна монета номіналом 2 долари дозволить не забувати про неї».
Монетний двір випустить п’ять мільйонів таких монет.
- Онтаріо запровадило три нові імміграційні потоки для отримання статусу постійного жителя Канади
- Уряд Марка Карні відновить резиденцію прем’єр-міністра Канади на Сассекс-драйв за кошти благодійників
- У Канаді посилили контроль за мовними тестами для імміграції
- У регіоні Великого Торонто розслідують майже 200 імміграційних справ через підозри у вимаганні
- Канадця засудили до довічного ув’язнення у США за спробу вбивства жінки, з якою він познайомився онлайн
Канадські монети включали образ правлячого монарха з початку виробництва в 1908 році.
Королівському монетному двору тепер необхідно випустити новий законний платіжний засіб із зображенням короля Чарльза III.
Проте нинішня банкнота номіналом 20 доларів, на якому зображена Єлизавети II, буде ходити роками.
У Великобританії вже з’явилися в обігу монети із зображенням короля Чарльза III.
Наразі невідомо, коли у Канаді зявляться монети із зоображенням нового монарха.
Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, Twitter та Instagram






