Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що російські війська готуються до нового масштабного наступу в лютому наступного року. Про це він сказав в інтерв’ю The Guardian, – повідомляє «Українська правда».
Український міністр нагадує, що призовники готуються мінімум три місяці. За його словами, це вказує на те, що росіяни будуть намагатися розпочати наступну хвилю наступу, ймовірно, у лютому.
Резніков заявив, що, хоча Україна зараз здатна успішно захищатися від російських ракетних атак, спрямованих на ключові об’єкти інфраструктури, включаючи енергетичну мережу, з’являються докази того, що Кремль готує новий широкий наступ.
- Англомовні університети Квебеку отримають мільйони на навчання студентів французької мови
- Нові іммігранти в Канаді дедалі частіше купують житло, тоді як серед канадців рівень власності знижується
- У Саскачевані розпочали будівництво найбільшої вітрової електростанції провінції
- Самотні канадці витрачають на продукти більше, ніж сімейні пари: дослідження
- Медична допомога при смерті (MAID) в Канаді легальна вже 10 років: ключові статистичні дані
Говорячи про часткову мобілізацію в росії близько 300 тисяч військових, Резніков припустив, що в той час як половина з них, часто після мінімальної підготовки, використовується для посилення сил Москви після низки невдач на полі бою, решта готується більш ретельно для майбутніх наступальних дій.
«Друга частина мобілізованих, приблизно 150 тисяч чоловік, розпочала свої навчальні курси в різних таборах», – сказав Резніков.
Міністр очікує, що росія продовжить мобілізацію своїх громадян після нинішньої часткової мобілізації, описавши основну тактику російського командування як «м’ясорубку», коли вони кидають у бій якомога більше людей в надії, що вони переважать менші за чисельністю українські сили.
Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, Twitter та Instagram





