Прем’єрка Даніель Сміт повідомила, що звернулася за юридичною консультацією щодо того, як вона може побачити жителів Альберти, які отримали штрафи або були заарештовані за порушення коронавірусних обмежень під час пандемії.
Вона стверджує, що оскільки більшість штрафів і звинувачень надійшло від Служби охорони здоров’я Альберти, глава уряду може домогтися їх скасування.
«Я думаю про людей, зокрема священиків, яких заарештували або оштрафували за те, що вони не носили масок», — заявила прем’єрка Альберти минулої суботи під час щорічних загальних зборів Об’єднаної консервативної партії.
- Ford відкликає понад 16 тисяч позашляховиків у Канаді через ризик травмування
- Канада презентувала ядерну стратегію та заявила про намір стати енергетичною наддержавою
- Громадянина Канади серед трьох загиблих у авіакатастрофі в штаті Меріленд
- Монреальська стрілянина: встановлено особу підозрюваного та двох загиблих
- Українці в Квебеку зможуть оформити паспорт та інші документи під час виїзного консульського обслуговування в Монреалі
«Є не нормальним штрафувати та переслідувати за такі речі», — сказала Сміт. «Тож я збираюся вивчити всі непогашені штрафи та отримати юридичну пораду щодо того, які з них ми можемо скасувати та амністувати».
Даніель Сміт також підтвердила, що збирається виконати свою обіцянку та внести зміни до законодавства про права людини в провінції, щоб заборонити дискримінацію на підставі статусу вакцинації.
Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, Twitter та Instagram






