КанадаСпорт

Канада вийшла до чвертьфіналу Кубка Америки [відеоогляд]

Нульова нічия з Чилі дозволила футбольній збірній Канади вийти до чвертьфіналу Кубка Америки.

Канадцям було достатньо не програти, тоді як чилійцям треба було перемагати. Проте південноамериканська команда вже на 27 хвилині матчу залишилась у меншості, проте таким подарунком Канада не скористалася. Щоправда, під завісу матчу канадці забили гол, але його скасували через офсайд.

У підсумку нічия 0:0 і вихід у плей-офф на дебютному для Канади Копа Америка.

У іншому матчі групи А Аргентина перемогла Перу з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що у першому матчі континентальної першості канадці поступилися чинним володарем Кубка та чемпіонам світу аргентинцям з рахунком 0:2, а у другому здолали перуанців із мінімальним рахунком 1:0.

У чвертьфіналі суперником канадців буде переможець групи B збірна Венесуели. Матч відбудеться у п’ятницю, 5 липня, на стадіоні AT&T Stadium в Арлігтоні, Техас.

Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca.
Підписуйтеся на нашу сторінку у FacebookХInstagram, Telegram та Threads.