Спорт

«Кленові» чемпіони! У фіналі МЧС-2023 Канада в овертаймі здолала Чехію

У фінальному матчі молодіжного чемпіонату світу 2023 року з хокею збірна Канада в овертаймі здолала Чехію.

По ходу зустрічі команда «кленового листа» вела з рахунком 2:0, однак чехи змогли вирівняти хід поєдинку та перевести гру в овертайм.

Овертайм у форматі 3 на 3 виграли технічніші канадці, які реалізували свій вихід два в одного після помилки противника. . «Золотий» гол забив Ділан Ґюнтер.

Збірна Канади виграла чемпіонат світу вдруге поспіль та 20-й у своїй історії.

Молодіжний чемпіонат світу 2023 року проходив із 26 грудня по 5 січня. Минулим переможцем турніру, який влітку проходив у Едмонтоні, також була Канада, яка у фінальному матчі перемогла Фінляндію.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20
Фінал

Чехія – Канада 2:3 (в овертаймі) (0:1, 0:1, 2:0, 0:1)
Шайби: 12:41 Ґюнтер (Кларк, Отман) – 0:1, 24:35 Райт (Ґюнтер, Отман) – 0:2, 52:30 Куліх (Сале, Шаповалів) – 1:2, 53:24 Кош (Хамара) – 2:2, в овертаймі 06:22 Ґюнтер (Рой, Кларк) – 2:3