Національне агентство охорони здоров’я заявило, що «уважно стежить» за ситуацією з COVID-19 у Китаї, але не повідомляє, чи планує наслідувати США та вимагати від мандрівників з Китаю проходили тестування на вірус.
У заяві Агентства громадської охорони здоров’я Канади йдеться, що будь-які зміни в правилах будуть внесені в повідомлення про умови поїздки.
Агентство зазначає, що для мандрівників з усіх країн, включаючи Китай, уже діє попередження «другого рівня», що означає, що мандрівники повинні дотримуватися посилених заходів безпеки, зокрема використовувати засоби індивідуального захисту та відкладати несуттєві подорожі.
Нещодавно, 23 грудня, було опубліковано повідомлення щодо китайського Нового року, у якому говориться, що святкування наприкінці січня спричинить до великого скупчення людей у Китаї, що підвищить ризик зараження COVID-19 або іншими захворюваннями.
- «Полуничний Місяць» з’явиться в небі Канади: коли спостерігати повню
- Ліберали можуть втратити більшість: у Канаді готуються до довиборів у шести округах
- Крістін Сінклер і Майкл Джей Фокс отримали найвищий ступінь Ордена Канади
- Школи Онтаріо чекають масштабні зміни з вересня: що потрібно знати учням і батькам
- Британська Колумбія розірвала контракт із європейським консорціумом на будівництво нового тунелю George Massey
В агентстві нагадують, що Китай скасував багато обмежень щодо COVID-19, що може збільшити кількість випадків захворювання, тому радять невакцинованим канадцям уникати поїздок до цієї країни.
Тим часом США оголосили, що запроваджують обмеження на подорожі з Китаю.
Починаючи з 5 січня, мандрівники, які прибуватимуть до США з Китаю, повинні будуть пройти тест на COVID-19 не пізніше ніж за два дні до поїздки та надати негативні результати перед посадкою на літак.
Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, Twitter та Instagram






