КанадаСпорт

Стартував новий сезон МЛС: усі канадські команди розпочали з поразок

Стартував новий сезон у Вищій футбольній лізі (MLS).

У першому турі північноамериканської футбольної ліги «Монреаль Імпакт» в гостях поступився команді Девіда Бекхема «Інтер Маямі» з рахунком 0:2.

Цікаво, що у цьому матчі дебютував в МЛС захисник збірної України Сергій Кривцов. Мало того, він став автором першого гола у ворота гостей.

На 41-й хвилині поєдинку Кривцов пішов до штрафного майданчика суперників на кутовий, подача якого закінчилась скидкою від бразильця Грегора, після якої Сергій спрямував м’яч у ворота канадської команди.

Після завершення гри Сергія Кривцова визнали найкращим гравцем матчу.

ФК «Торонто» стартовий матч чемпіонату проводив у Вашингтоні проти клубу «Ді Сі Югнайтед» і поступився із рахунком 2:3.

Команда з Онтаріо за мить до завершення основного часу матчу завдяки голам Федеріко Бернардескі з пенальті (66 хв) та Марка-Ентоні Кея (83 хв) вела у рахунку 2:1, однак примудрилася не лише дозволити супернику зрівняти рахунок, але й на додатковій 8 хвилині забити переможний гол.

Третій і останній представник Канади у МЛС «Ванкувер Вайткепс» першу гру чемпіонату проводив у рідних стінах, однак присутність власних вболівальників не допомогла.

Команда з Британської Колумбії відкривши рахунок на 24 хвилині матчу (гол забив Джевейн Браун) у підсумку програла «Реал Солт-Лейк» із рахунком 1:2.

Другий тур чемпіонату МЛС відбудеться у суботу, 4 березня.

ФК «Торонто» на виїзді зіграє проти команди «Атланта Юнайдет», «Монреаль Імпакт» їде в Техас до клубу «Остін», а «Ванкувер Вайткепс» проведе матч у Каліфорнії проти «Сан-Хосе Ерсквейкс».