Спорт

Канада вперше в історії виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу

На чемпіонаті світу з баскетболу у матчі за третє місце збірна Канади в овертаймі обіграла збірну США з рахунком 127:118 та вперше в історії стала володарем бронзових нагород.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Діллон Брукс, який, окрім 39 очок, зробив чотири підбирання і віддав п’ять результативних передач.

Якщо американці вдруге поспіль залишаються без медалей світової першості, то для канадських баскетболістів навіть вихід у півфінал вже можна розцінювати неабияким успіхом, оскільки за всю історію наша збірна «кленового листа» жодного разу не була призером.

Крім того, на цьому чемпіонаті наша збірна гарантувала за собою право брати участь у літніх Олімпійських іграх, які наступного року відбудуться у Парижі.

Нагадаємо, що у півфіналі Канада поступилася Сербії, а США – Німеччині.

Чемпіоном світу стали німецькі баскетболісти. Варто зазначити, що збірна Німеччини з баскетболу вперше у своїй історії стала чемпіоном світу. До цього національна команда Німеччини лише одного разу здобула бронзові медалі.

Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca.