Спорт

«Ойлерз» зрівняли рахунок у серії з «Лос-Анджелес Кінгз»

У другому матчі серії плей-офф Кубка Стенлі «Едмонтон Ойлерз» переміг «Лос-Анджелес Кінгз» із рахунком 4:2.

Вже на третій хвилині гри, яка проходила на Rogers Place, Дерек Раян відкрив рахунок голам у матчі, а на 13-й хвилині Леон Драйзайтль подвоїв перевагу.

Другий період був за гостями, які змогли зрівняти рахунок у матчі, однак у завершальній 20-хвилинці голи забивали лише «нафтовики». Спочатку Клім Костін вивів господарів уперед, а під завісу матчу Евандер Кейн закинув шайбу вже у порожні ворота.

Третій матч між командами відбудеться у п’ятницю, 21 квітня. Початок о 10 годині вечора. Цей і наступний матч «Едмонтон Ойлерз» проведе в гостях на Crypto.com Arena в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, що сьогодні свої другі поєдинки у першому раунді плей-офф зіграють «Вінніпег Джетс» та «Торонто Мейпл Ліфс».