КанадаСпорт

Канада розгромила Чехію і тепер втретє поспіль зіграє у фіналі з Фінляндією

У суботу, 28 травня, збірна Канади розгромила Чехією з рахунком 6:1 у півфіналі чемпіонату світу, який проходить у Фінляндії.

Канадці пропустили першими, однак ще в першому періоді відновили рівновагу завдяки голу Ділана Козенса.

У другому періоді Адам Лаурі, Кент Джонсон та Метью Барзал відзначилися за три з половиною хвилини, зробивши рахунок 4:1 на користь Канади.

Остаточний рахунок в матчі встановили голи Коула Сіллінджера та Ділана Козенса.

Тепер чинний чемпіон світу збірна Канади у фіналі зустрінеться з господарями турніру – Фінляндією.
Матч відбудеться завтра, 29 травня.

Цікаво, що збірні Канади та Фінляндії розіграють золоті медалі чемпіонату світу втретє поспіль.

Торік канадці перемогли в овертаймі з рахунком 3:2, а у 2019 році успіх був на боці фін – 3:1.

У 2020-му чемпіонат світу не проводили через пандемію коронавірусу.