Спорт

ФК «Торонто» продовжує лідирувати у чемпіонаті МЛС

ФК «Торонто» у Вищій футбольній лізі (MЛC) продовжує утримувати перше місце у загальній турнірній таблиці та претендувати на другий у своїй історії Supporters’ Shield – нагороду, яку отримує команда з найбільшою кількістю набраних очок за підсумками регулярного сезону. «Срібну салатницю» канадський клуб вперше виграв у 2017 році, як і Кубок МЛС.

У неділю ФК «Торонто» провів черговий поєдинок сезону проти ФК «Цинциннаті» і переміг з мінімальним рахунком 1:0. Гол забив Патрік Малінс.

Після цієї перемоги команда з Онтаріо не тільки закріпила за собою перше місце у турнірній таблиці, але також офіційно гарантувала за собою місце в плей-офф.

На цей момент ФК «Торонто» випереджає найближчого переслідувача на 3 очки. До закінчення регулярного чемпіонату команді залишилося провести 6 матчів.

Кращі вісім команд зі Східної та Західної конференцій вийдуть у плей-офф і продовжать боротьбу за Кубок МЛС, фінал якого заплановано на 12 грудня.

Шанси на вихід в плей-офф Кубка МЛС має і «Монреаль Імпакт», який зараз йде 8-м у Східній конференції. «Ванкувер Вайткепс» у складнішій ситуації – на цей момент команда на 10 місці на Заході.

Варто зазначити, що ФК «Торонто» матчі регулярного чемпіонату МЛС проводить не на рідному BMO Field, а на стадіоні Rentschler Field в Іст-Гартфорд в американському штаті Конненктикут. Нагадаємо, обмеження, які діють на кордоні між США та Канадою, унеможливлюють приймати суперника в себе вдома.

Футбольний сезон 2020 року, який розпочався у березні, був зупинений через пандемію. Тоді команди встигли провести лише по два матчі. Відновився він у липні турніром у форматі чемпіонату світу. Команди були розділені на групи, де зіграли по три матчі, які увійшли до заліку регулярного чемпіонату.

ФК «Торонто» у групі С переміг «Монреаль Імпакт», зіграв унічию з «Нью-Інгленд Революшин» та «Д.С. Юнайтед» та вийшов з першого місця в 1\8 фіналу, де програв «Нью-Йорк Сіті» 1:3. Турнір виграв «Портленд Тімбертс», який також забронював за собою право грати у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ у 2021 році.

До речі, ФК «Торонто», щоб потрапити до найпрестижнішого футбольного турніру континенту, має виграти Кубок МЛС, або стати чемпіоном Канади. Друге буде зробити простіше, оскільки команда вже у фіналі, де зустрінеться із ФК «Фордж» з Гамілтона. Правда, наразі невідомо, коли відбудеться вирішальний поєдинок канадської першості.