Спорт

«Флеймз» та «Ойлерс» закинули 15 шайб на двох

«Калгарі Флеймз» та «Едмонтон Ойлерс» видали видовищний перший матч півфінальної серії у Західні конференції. Суперники на двох закинули 15 (!) шайб.

Перший матч серії проходив у Калгарі та закінчився на користь господарів з рахунком 9:6.

В середині другого періоду Метью Ткачук – син легендарного гравця НХЛ Кіта Ткачука, американця з українським корінням, зробив рахунок 6:2 на користь «Калгарі». «Нафтовики» не здалися, і вже на початку третього періода зрівняли рахунок, однак на більше сил не вистачило, а «полум’яні» закинули ще три шайби.

Загалом Метью Ткачук цьому матчі оформив хет-трик. Дублем у «Флеймз» відзначився Блейк Колман, по шайбі закинули Расмус Андерсон, Еліас Ліндхольм, Ендрю Манджапані, Брет Рітчі.

За команду з Едмонтона два голи забив Зак Хаймен та по одному Коннор Макдевід, Еван Бушар, Леон Драйзайтль, Кайлер Ямамото.

До речі, «Калгарі Флеймз» та «Едмонтон Ойлерс» повторили рекорд результативності в історії плей-офф Кубка Стенлі.

До цього самим результативним матчем плей-офф НХЛ був поєдинок між «Калгарі Флеймз» та «Лос Анджелес Кінгс» у 1993 році. Вони також закинули 15 шайб на двох.

На цей момент рахунок у серії 1-0 на користь «Флеймз». Наступний матч серії відбудеться завтра, 20 травня, також в Калгарі.

Нагадаємо, мери двох найбільших міст Альберти уклали парі на результат серії між «Калгарі Флеймс» та «Едмонтон Ойлерс». Програвший розфарбує обличчя в кольори суперника.