Спорт

Камбек не стався: «Торонто Репторз» вилетіли у першому раунді плей-офф НБА

Шостий матч серії першого раунду плей-офф НБА Східної конференції закінчився поразкою для «Торонто Репторз» та вильотом з турніру.

Канадська команда, за яку виступає український баскетболіст Святослав Михайлюк, приймала на Scotiabank Arena «Філадельфію Севенті Сіксерс». Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 132:97.

Михайлюк зіграв у цьому матчі дві хвилини, але результативними діями не відзначився. У попередньому поєдинку він провів на паркеті одну хвилину і набрав своє перше і наразі єдине очко у плей-офф НБА.

Таким чином, рахунок у серії став 4-2 на користь команди з Філадельфії, яка продовжить боротьбу у півфіналі плей-офф НБА. Її суперником буде «Маямі Хіт».

Нагадаємо, після трьох поспіль поразок «Торонто Репторз» здобули дві перемоги та сподівалися на камбек. Однак цього не сталося.