Спорт

Канада обіграла Латвію і завтра зіграє у фіналі чемпіонату світу

Збірна Канади у півфінальному матчі чемпіонату світу-2023 з хокею обіграла Латвію з рахунком 4:2. і вчетверте поспіль вийшла до фіналу.

Хокеїсти команди «кленового листа» двічі по ходу зустрічі змушені були відіграватися, однак три закинуті шайби у третьому періоді зняли питання про переможця матчу. За нашу збірну відзначилися Самуель Блез, Джек Куїнн, Адам Фантіллі і Скотт Лотон.

У фіналі збірна Канада зіграє з Німеччиною, яка несподівано в овертаймі здолала американців. До слова, для німецьких хокеїстів це буде перший фінал за останні 70 років.

У неділю, 28 травня, канадці мають нагоду повернути собі звання чемпіонів світу, яке вони втратили після поразки збірній Фінляндії у фіналі минулорічного чемпіонату.

До речі, саме фінів збірна Канади перемогла на стадії ¼ фіналу.

Нагадаємо, що 86-й чемпіонат світу з хокею приймають Тампере (Фінляндія) та Рига (Латвія).