КанадаСпорт

Канада програла Хорватії та вилетіла з чемпіонату світу

Збірна Канади в матчі 2 туру чемпіонату світу проти Хорватії майже одразу після стартового свистка відкрила рахунок. Швидка атака з правого флангу, навіс у штрафний майданчик, який ударом головою завершив Альфонсо Девіс, призвела до гола – першого і наразі єдиного для національної збірної на чемпіонатах світу. Це була лише 67-а секунда матчу.

Після цього у матчі голи забивали лише срібні призери попереднього Мундіалю.

Вже на перерву команди пішли при нічийному рахунку 1:1, а у другому таймі ховати забили три голи.

Ця перемога дозволила їм вийти у лідери групи F, а ось Канада після цієї поразки втратила будь-які шанси вийти в наступний раунд турніру.

Тож після третього матчу групового етапу проти марокканської збірної, який відбудеться 1 грудня, канадські футболісти відправляться додому.