Спорт

Канада «прибрала» Росію з Чемпіонату світу з хокею

Хокейна збірна Канади, яка не без везіння потрапила до чвертьфіналу чемпіонату світу, який у ці дні проходить у Латвії, в овертаймі перемогла команду Російського олімпійського комітету з рахунком 2:1 і вийшла у півфінал.

Незважаючи на те, що російська збірна вважалася фаворитом, а у канадців далеко не оптимальний склад на світовій першості у 2021 році, основний час завершився з рахунком 1:1, а в овертаймі «3 на 3» наші хокеїсти скористалися шансом і вийшли до півфіналу.

Наступним суперником Канади буде збірна США. Команди зустрічалися на груповому етапі і тоді перемогу святкували американці з рахунком 5:1.

Нагадаємо, канадські хокеїсти на цьогорічному чемпіонаті стартували жахливо: спочатку три поразки від Латвії (0:2), США (1:5), Німеччини (1:3), потім перемогли норвежців та казахів з однаковим рахунком 4:2, розгромили явних аутсайдерів італійців 7:1, а в останньому матчі групового турніру програли збірній Фінляндії 2:3.

І лише перемога німців над господарями чемпіонату в останньому матчі групового турніру дозволила канадським хокеїстам зачепитися за 4 місце, яке давало право на вихід у чвертьфінал. В іншому випадку Канада могла вперше у своїй історії залишитися за бортом плей-офф чемпіонату світу.

Іншу півфінальну пару утворили збірні Фінляндії та Німеччини.

Півфінальні матчі відбудуться у суботу, 5 червня. Наступного дня – фінал та поєдинок за «бронзу».