Спорт

Канада розгромила збірну Аруби у відборі на ЧС-2022

У північноамериканському відборі на Чемпіонат світу 2022 року національна збірна Канади у суботу, 5 червня, в гостях розгромила збірну Аруби з рахунком 7:0.

Вже після першого тайму канадці вели у рахунку 3:0 завдяки  дублю форварда «Ванкувер Вайткепс» Лукаса Каваліні та голу з пенальті нападника валійського клубу «Кардіфф Сіті» Джуніора Гойлетта.

У другому таймі Канада продовжила розгром суперника, забивши ще чотири голи. Відзначилися форвард ФК «Монреаль» Закарі Бро-Гіяр, зірка канадського футболу, вінгер мюнхенської «Баварії» Альфонсо Девіс, нападник турецького «Бешикташу» Кайл Ларін та форвард французького клубу «Лілль» Джонатан Девід.

У першому раунді кваліфікаційного відбору збірній Канаді залишилося провести поєдинок проти збірної Сурінаму. Цей матч відбудеться 8 червня.

На цей момент обидві команди мають однакову кількість очок, а лише переможець групи В вийде у другий раунд відбору на ЧС-2022.

У березні Канада розгромила Кайманові Острови – 11:0 та Бермуди – 5:1.

Нагадаємо, національна збірна Канади за свою історію лише один раз брала участь у фінальному турнірі Мундіалю. Було це на Чемпіонаті світу у Мексиці в 1984 році. Тоді Канада у своїй групі програла усі три матчі не забивши при цьому жодного гола.