Спорт

Канада виграла перше золото на Олімпійських іграх в Токіо

Плавчиня Маргарет Мак Ніл з Лондона (Онтаріо) виграла першу золоту медаль для Канади на Олімпійських іграх у Токіо.

З результатом 55,59 секунди вона фінішувала першою у дисципліні 100 метрів батерфляєм, і це при тому, що після перших 50 метрів була сьомою.

Маргарет Мак Ніл стала сьомим представником Канади, який вигравав золото олімпійського плавання.

Крім того, вона стала першою мультимедалісткою Канади на Іграх в Токіо. Днем раніше Мак Ніл разом із Пенні Олексіяк, Кайлою Санчес та Ребекою Сміт виграла срібло в естафеті 4×100 метрів у вільному стилі.

У скарбниці Канади також з’явилася бронзова нагорода, яку виборола Джессіка Клімкейт (Монреаль) у змаганнях з дзюдо в ваговій категорії до 57 кг.