КанадаСпорт

Канада вийшла у півфінал Кубка Америки [відеоогляд]

Футбольна збірна Канади у чвертьфінальному матчі Кубка Америки у серії пенальті обіграла Венесуелу і пробилася у півфінал.

Основний час завершилася внічию – 1:1, а у серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися канадці – 4:3.

За збірну «кленових листків» гол на рахунку Якоба Шаффелберга. Його він забив вже на 13 хвилині матчу, завершивши прострільну передачу у воротарський майданчик Альфонсо Девідса.

Канадські футболісти мали чимало гольових моментів, аби збільшити перевагу, але їм відверто не щастило.

Венесуела зрівняла рахунок у матчі на 64 хвилині гри після помилки воротаря, який чомусь опинився майже насередині футбольного поля, коли суперник раптом заволодів м’ячем. Нападник збірної Венесуели не задумуючись запустив м’яча у порожні ворота.

Проте у серії післяматчевих пенальті голкіпер канадців Максім Крепо був на висоті, відбивши два удари.

За вхід до фіналу Копа Америка збірна Канади побореться із чинними володарями трофея та чемпіонами світу аргентинцями.

На цьогорічному турнірі, який для збірної Канади є дебютним, наша команда вже зустрічалася із командою Мессі і Ко. У першому турі групового турніру червоно-білі поступилися 0:2.

Півфінальний матч між Канадою та Аргентиною відбудеться у вівторок, 9 липня.

Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca.