КанадаСпорт

Канада з поразки розпочала домашній молодіжний чемпіонат світу

У Галіфаксі та Монктоні стартував молодіжний чемпіонат світу з хокею. Перший день змагань приніс кілька сенсацій, але головною стала поразка збірної Канади.

Господарі та чинні чемпіони у першому матчі групи А програли чехам із рахунком 2:5.

Рахунок у матчі відкрили канадці – відзначився капітан команди Шейн Райт. Однак після першого періоду перевага була на боці збірної Чехії. На старті другої 20-хвилинки гості вже вели з рахунком 3:1. Майже одразу команда «кленового листа» скоротила рахунок у матчі (автор голу Коннор Бедард), але пізніше забивали лише чехи: під завісу другого періоду вони скористалися чисельною перевагою і менш ніж за хвилину закинули дві шайби. У третьому періоді вболівальники голів не побачили.

У іншому матчі групи шведи розгромили австрійців з рахунком 11:0.

У групі А також виступає збірна Німеччини. Саме з цією командою канадці 28 грудня проведуть другий матч на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, що спочатку МЧМ-2023 мав пройти в Новосибірську та Омську, проте через повномасштабне вторгнення росії в Україну Міжнародна федерація хокею перенесла турнір до Канади.

При цьому влітку молодіжна збірна Канади тріумфувала на домашньому чемпіонаті світу в Едмонтоні, який взимку було припинено на тлі пандемії коронавірусу.