КанадаСпорт

Канада за крок від виходу на Чемпіонат світу-2022 в Катарі

У черговому турі фінального раунду відбору на Чемпіонат світу-2020 збірна Канади на виїзді здолала Сальвадор з рахунком 2:0.

Господарі змогли втримати свої ворота на замку до середини другого тайму. На 66 хвилині рахунок у матчі відкрив 38-річний капітан збірної, півзахисник турецького «Бешикташа» Атіба Хатчінсон. На останній хвилині крапку у матчі поставив форвард французького «Ліона» Джонатан Девід.

Як наслідок, Канада продовжує лідирувати. На чотири очки відстають США та Мексика. Всім командам залишилося провести по три матчі.

Нагадаємо, напряму на ЧС-2020 вийдуть три збірні, а четверта зіграє у плей-офф.

Щоб завоювати путівку на Мундіаль, який пройде у листопаді цього року на футбольних полях Катару, нашій збірній буде достатньо у наступному матчі (24 березня) обіграти Коста-Рику.

До слова, збірна Канади лише одного разу виступала на Чемпіонаті світу – у 1986 році у Мексиці.