Спорт

«Канадієнс» програли другий матч фінальної серії Кубка Стенлі

У другому матчі фінальної серії Кубка Стенлі «Монреаль Канадієнс» в гостях програв чинному володарю трофея «Тампа-Бей Лайтнінг» з рахунком 1:3. Таким чином команда з Флориди збільшила перевагу у серії до 2 – 0.

Єдиний гол за «Канадієнс» забив Нік Судзукі. Його влучний кидок дозволив зрівняти рахунок у матчі в середині другого періоду. Але знову вийти вперед хокеїстам «Лайтнінг» вдалося за 0,3 секунди до кінця того ж ігрового відрізка. За лічені хвилини до кінця третього періоду Ондржей Палат збільшив перевагу господарів і встановив остаточний результат матчу – 3:1.

Нагадаємо, у першому матчі фінальної серії, який також відбувся у Тампі, команда з Монреаля програла з рахунком 1:5.

Фінальна серія перебирається до Квебека. У п’ятницю, 2 липня, на Bell Centre відбудеться третій матч.

Повідомлялося, що матч зможуть відвідати тільки 3,5 тисяч вболівальників. Вартість найдешевшого квитка на третій матч фіналу Кубка Стенлі становив 5 тисяч доларів, а найдорожчого – 30 тисяч.