Спорт

Канадський пілот Формули-1 Ленс Стролл завоював перший поул у кар’єрі

Переможцем кваліфікаційних заїздів 14-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 став пілот «Рейсінг Пойнт» Ленс Стролл. Він став третім канадцем, який завойовував поул за всю історію Королівських гонок.

Востаннє таке було у 1997 році, коли найшвидшим під час кваліфікації став Жак Вільньов. У тому ж сезоні переміг у чемпіонаті Формули 1 і на сьогодні залишається єдиним канадським пілотом, якому це вдавалося.

Жак Вільньов 13 разів перемагав у кваліфікації, ще двічі це робив його батько Жиль.

Нагадаємо, 22-річний Ленс Стролл з цього сезону виступає за команду «Рейсінг Пойнт», якою володіє його батько, бізнесмен Лоуренс Стролл.

Гонка Гран-Прі Туреччини відбудеться завтра на трасі «Істамбул Парк» в Стамбулі. Початок о 5.10 ранку.

За три роки виступів у Формулі 1 Ленс Стролл лише один раз піднімався на подіум. У 2017 році на Гран-Прі Азербайджану він добрався до фінішу третім.