Україна
Канадські військові інструктори прибули до Львова
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/06/104018412_2570710183031032_5336608616121151606_o.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Почесний консул Канади у Львові, Оксана Винницька-Юсипович, командуючий оперативною групою підполковник Раян Стімпсон і сержант-майор Кріс Рігбі зустріли близько 90 канадських військових інструкторів, які прибули вчора з онтарійського Трентона у Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Данила Галицького, – сторінка Facebook Збройних Сил Канади в Україні.
Перш ніж долучитися до місії, військовослужбовці протягом 14 днів перебуватимуть на ізоляції.
Військовослужбовці, більшість з яких належать до 1-го полку Канадської королівської кінної артилерії, приєднаються до своїх 60 колег, які уже перебувавали в Україні, для відновлення навчальної місії в рамках місії UNIFIER.