КанадаОлімпійські ігри

Канадський плавець Ілля Харун, син українських акробатів Цирку дю Солей, на Олімпіаді у Парижі здобув бронзу

У середу, 21 липня, плавець Ілля Харун приніс до скарбниці Канади ще одну олімпійську медаль.

19-річний канадець, який народився в Монреалі, але більшу частину життя провів у Сполучених Штатах, показав третій результат на дистанції 200 метрів батерфляєм.

Харун став першим канадцем, який виграв олімпійську медаль у плаванні з 2012 року.

Золоту медаль здобув француз Леон Маршан, який проплив дистанцію за 1 хвилину 51,21 секунди, встановивши цим самим новий олімпійський рекорд, угорець Крістоф Мілак посів друге місце, а Харун – на третьому із рекордом Канади – 1:52.80.

Для Канади це сьома медаль на Олімпіаді (дві золоті, дві срібні та три бронзові).

Ілля Харун народився в Монреалі у сім’ї професійних акробатів з України, які приїхали до Канади виступати під куполом всесвітньовідомого «Цирку дю Солей».

Коли Іллі було приблизно один рік, його батьки – Валерій та Оксана – перебралися до Лас-Вегаса.