Спорт

«Кленові листки» обіграли «Лайтнінг» та повели у серії

На «Амалі-Арена» у Тампі завершився третій матч серії Кубка Стенлі між командами «Тампа-Бей Лайтнінг» та «Торонто Мейпл Ліфс».

Матч закінчився з рахунком 4:3 на користь канадської команди. Перемогу приніс гол Моргана Райлі в овертаймі.

Перед тим за команду з Торонто забивали Ноель Аччарі, Остон Метьюс та Раян ОРайлі. Відзначимо, що влучний кидок останнього зрівняв рахунок у грі за хвилину до закінчення основного часу, перевівши її в овертайм.

«Кленові листки» повели в серії з рахунком 2-1.

Наступний матч відбудеться у понеділок, 24 квітня, також на Флориді.

Сьогодні також у третьому матчі серії «Вінніпег Джетс» приймав «Вегас Голден Найтс». Господарі програли із рахунком 5:4.

Команда з Манітоби поступалася по ходу матчу з рахунком 1:4, однак зуміла відігратися та перевести гру в овертайм. За «Джетс» відзначилися Кайл Коннор, Ніно Нідерайтер, Марк Шайфлі та Адам Лаурі.

Гості забили переможну шайбу на початку п’ятої 20-хвилинки.

Таким чином, рахунок у серії став 2-1 на користь клубу з Лас-Вегаса.

Наступний матч відбудеться у понеділок, 24 квітня, у Вінніпезі. Початок о 21:30.

У неділю свій четвертий матч проведе «Едмонтон Ойлерс». Зараз «нафтовики» поступаються у серії «Лос-Анджелес Кінгз» із рахунком 1-2.

Нагадаємо, що у п’ятницю команда з Альберти програла з рахунком 2:3.