Спорт

Кубок Стенлі: «Вінніпег Джетс» вийшов у наступний раунд, «Торонто Мейпл Ліфс» повів у серії

У четвертому матчі плей-офф Кубка Стенлі «Вінніпег Джетс» вдома в овертаймі обіграв «Едмонтон Ойлерз» з рахунком 4:3 і вийшов у наступний раунд. Суперником команди з Манітоби буде переможець серії «Торонто Мейпл Ліфс» – «Монреаль Канадієнс».

Дубль Марка Шайфлі, гол Мейсона Еплтона і переможна шайба Кайла Коннора в третьому овертаймі принесли «Джетс» четверту поспіль перемогу. За «Ойлерз» відзначилися Коннор МакДевід, Райан Ньюджент-Хопкінс та Алекс Чіасон.
«Джетс» виграли серію з рахунком 4 – 0.

Раніше в рамках ігрового дня «Торонто Мейпл Ліфс» в гостях переміг «Монреаль Канадієнс» з рахунком 2:1 і повів у серії – 2-1.

Перемогу «кленовим листкам» принесли голи Вільяма Нюландера та Моргана Райлі. У команді господарів гол на свій рахунок записав Нік Сузукі.

Сьогодні, 25 травня, у Монреалі суперники проведуть четвертий матч серії плей-офф.