Онтаріо планує внести зміни до Закону про дорожній рух, яке передбачає жорсткіші покарання для водіїв за керування автомобілем у нетверезому стані.
У пресрелізі уряд Онтаріо заявив, що одним із покарань буде довічне позбавлення посвідчення водія осіб, визнаних винними за водіння у нетверезому стані, що спричинило смерть.
Крім того, в автомобілі кожного водія, якого спіймали за п’яним водінням, встановлюватимуть прилад для вимірювання концентрації алкоголю в виддихаємому повітрі з функцією блокування запалювання.
- «Полуничний Місяць» з’явиться в небі Канади: коли спостерігати повню
- Ліберали можуть втратити більшість: у Канаді готуються до довиборів у шести округах
- Крістін Сінклер і Майкл Джей Фокс отримали найвищий ступінь Ордена Канади
- Школи Онтаріо чекають масштабні зміни з вересня: що потрібно знати учням і батькам
- Британська Колумбія розірвала контракт із європейським консорціумом на будівництво нового тунелю George Massey
Міністр транспорту Онтаріо Прабміт Саркаріа заявив, що уряд хоче обмежити водіння в нетверезому стані шляхом посилення покарання для тих водіїв, які керують автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. За даними провінції, кожна третя смерть на дорогах пов’язана з керуванням у нетверезому стані в Онтаріо.
Запропонований законопроєкт також передбачає негайне позбавлення посвідчення водія за перше та друге порушення, пов’язані з алкоголем та наркотиками, на тиждень та два тижні відповідно.
Поліція провінції Онтаріо заявила, що торік спіймала понад 10 000 водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, Х, Instagram, Telegram та Threads.






