НовиниСпорт

«Мейпл Ліфс» програв, «Ойлерс» виграв. Доля виходу у наступний раунд Кубка Стенлі вирішиться в сьомому матчі

«Торонто Мейпл Ліфс» відігрався з 0:2, однак програв «Тамба-Бей Лайтнінг» в овертаймі шостого матчу серії з рахунком 3:4.

Тепер все вирішиться в останньому матчі, який пройде у суботу, 14 травня, в Торонто на Scotiabank Arena. Початок зустрічі о 19 годині.

У шостому матчі серії першого раунду Кубка Стенлі «кленові листки» програвали з рахунком 0:2, однак другий період матчу закінчився вже на користь канадської команди 3:2. Допоміг гол Остона Меттьюса та дубль Джона Тавареса на останній хвилині другого відрізку матчу за 26 секунд ігрового часу.

Однак «Лайтнінг» зрівняли рахунок у третьому періоді, а під завісу овертайму забили переможну шайбу.

Рахунок у серії 3-3.

Також у сьомому матчі визначиться переможець у серії плей-офф між «Едмонтон Ойлерс» та «Лос Анджелес Кінгс».

Гостьова перемога з рахунком 4:2 допомогла «нафтовикам» зрівняти рахунок у серії та продовжити боротьбу за вихід у наступний раунд Кубка Стенлі.

За команду з Альберти дублем відзначився Евандер Кейн, по шайбі закинули Конор Макдевід та Тайсон Беррі.

Переможець пари визначиться також у суботу, 14 травня. Матч розпочнеться на Rogers Place в Едмонтоні о 20 годині за місцевим часом.

Третя і остання команда у цьогорічному розіграші Кубка Стенді «Калгарі Флеймз» на цю мить веде у серії з рахунком 3-2. Вийти у наступний раунд канадська команда зможе вже сьогодні, якщо переможе у виїзному матчі «Даллас Старс».