НовиниСпорт

«Мейпл Ліфс» розгромили «Лайтнінг» 7:2 і зрівняли рахунок у серії, «Джетс» програли Лас-Вегасу

На розгромну поразку у першому матчі першого раунду Кубка Стенлі від «Тампа-Бей Лайтнінг», «Торонто Мейпл Ліфс» відповіли розгромною перемогою у другому.

Матч на Scotiabank Arena в Торонто закінчився перемогою господарів із рахунком 7:2.
Вже на першій хвилині зустрічі Мітч Марнер відкрив рахунок, на 13-й хвилині Джон Таварес подвоїв перевагу, а на 16-й – Вільям Нюландер закинув у ворота «Лайтнінг» третю шайбу.

Команда з Тампи-Бей відіграла одну шайбу, проте вже на 34-й хвилині у ворота гостей влетіла четверта шайба від Тавареса, а пізніше відзначилися Зак Астон-Різ та знову Мітч Марнер.

У завершальній 20-хвилинці команди обмінялися голами. За «кленових листків» гол забив Джон Таварес, оформивши хет-трик.

Перемога «Ліфс» дозволила зрівняти рахунок у серії – 1-1.

Наступні два поєдинки між цими командами відбудуться на Флориді. Вже завтра, 22 квітня, третій матч серії. Початок о 19 годині.

Нагадаємо, що серія триває до чотирьох перемог.

У суботу також третій матч серії зіграє «Вінніпег Джетс». О 16 годині за місцевим часом команда з Манітоби прийматиме на MTS Centre прийматиме «Вегас Голден Найтс».

Зараз між цими командами також нічийний рахунок у серії – 1-1.

У другому матчі серії, які вчора відбувся у Лас-Вегасі, «Джетс» програли з рахунком 2:5.