Спорт

«Мейпл Ліфс» вперше з 2004 року пробилися в другий раунд Кубка Стенлі

Гол Джона Тавареса в овертаймі шостого матчу серії проти «Тампа Бей Лайтнінг» приніс перемогу у матчі з рахунком 2:1. Завдяки цій перемозі «Торонто Мейпл Ліфс» виграло серію з рахунком 4:2 і вперше майже за два десятиліття пробилося до другого раунду Кубка Стенлі.

В основний час шайбу закинув Остон Метьюз.

Востаннє «кленові листки» потрапляли до чвертьфіналу Кубка Стенлі у 2004 році.

У першому раунді того розіграшу канадська команда пройшла «Оттаву Сенаторз» з рахунком 4-3, але потім програла «Філадельфії Флаєрз». З 2004 до 2022 роки команда з Торонто шість разів програвала у перших раундах.

У другому раунді – півфіналі Східної конференції – «Мейпл Ліфс» зустрінуться із перемоцем серії між «Флорида Пантерз» та «Бостон Брюїнз». Вирішальна гра між цими командами відбудеться сьогодні.

До другого раунду Кубка Стенлі другий рік поспіль пробився «Едмонтон Ойлерс».

У Лос-Анджелесі у шостому матчі серії «нафтовики» обіграли «Лос-Анджелес Кінгз» з рахунком 5:4. Ця перемога встановила підсумковий рахунок у серії 4-2 на користь канадської команди.

За команду з Альберти відзначилися Коннор Макдевід, Клім Костін (двічі), Леон Драйзайтль, Адріан Кемпе та Кайлер Ямамото, який закинув переможну шайбу з три хвилини до завершення матчу.

У півфіналі Західної конференції «нафтовики» зіграють із «Вегас Голден Найтс», командою яка у першому раунді вибила із турніру «Вінніпег Джетс».