КанадаСпорт

Стали відомі дати матчів першого раунду плей-офф НХЛ за участю канадських команд.

Нагадаємо, що у цьому сезоні поборотися за Кубок Стенлі здобули право чотири команди із країни «кленового листа» – «Торонто Мейпл Ліфс» на Сході та «Едмонтон Ойлерс», «Вінніпег Джетс» та «Ванкувер Канакс» на Заході.

Перший матч серії у Східній конференції між «Торонто Мейпл Ліфс» та «Бостон Брюїнс» відбудеться у суботу, 20 квітня. Гра розпочнеться о 20 годині за місцевим часом. Перший та другий матч серії пройде у Бостоні.

За підсумками регілярного чемпіонату НХЛ «Бостон Брюїнс» зайняв друге місце в Атлантичному дивізіоні, набравши 109 очок. Клуб з Торонто з 102 балами посів на одну сходинку нижче.

Це буде сімнадцята зустріч між цими командами у плей-офф. Востаннє у розіграші Кубка Стенлі вони зустрічалися в першому раунді Східної конференції в 2019 року. Вони зіграли усі сім матчів серії, а успіх був на боці американської команди. У цьому сезоні «Бостон Брюїнс» виграв у «Торонто Мейпл Ліфс» усі чотири матчі.

«Вінніпег Джетс» у першому раунді цьогорічного розіграшу Кубка Стенлі зустрічатиметься із «Колорадо Аваланч». Перша гра серії відбудеться на Canada Life Centre у Вінніпезі 21 квітня. Початок о 18 год.

Клуб з Манітоби за підсумками регулярної першості посів друге місце у Центральному дивізіоні, набравши 110 очок. Американський клуб фінішував третім. Це буде перша зустріч цих двох команд у плей-офф НХЛ.

Вдома розпочне боротьбу за престижний трофей і «Ванкувер Канакс». Суперником буде «Нашвілл Предаторс». Серія стартує 21 квітня о 19 годині.

Команда з Британської Колумбії в регулярному чемпіонаті фінішувала на першому місці Тихоокеанського дивізіону, набравши 109 очок. «Нешвілл Предаторс» отримали одну із двох вайлд-кард у Західній конференції. Це буде друга зустріч в плей-офф між цими двома командами. Перший раз це було на стадії півфіналу Західної конференції в 2011 році. Тоді серію виграла канадська команда.

Суперником «Едмонтон Ойлерс» у першому раунді плей-офф НХЛ буде «Лос-Анджелес Кінгс». Серія між цими командами стартує у понеділок, 22 квітня, в столиці Альберти. Початок матчу о 19 год. за місцевим часом.

«Едмонтон Ойлерз» посів друге місце в Тихоокеанському дивізіоні, набравши 104 очки. «Лос-Анджелес Кінгз» фінішував третім. Це буде третя поспіль і десята зустріч у плей-офф між цими командами, причому «нафтовики» виграли сім із дев’яти попередніх серій.

Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca.
Підписуйтеся на нашу сторінку у FacebookХInstagram, Telegram та Threads.