Спорт

Відбір до ЧС-2022: Збірна Канади поділила очки з США

Збірна Канади у другому турі фінального раунду відбору до Чемпіонату світу розписала нічию з США.

Північноамериканські сусіди закінчили матч, який проходив у Нешвілі (штат Теннессі), із результатом 1:1.

У другому таймі американець Ааронсон відкрив рахунок у зустрічі, замкнувши простріл Робінсона з лівого флангу, а через 7 хвилин схожий гол організували канадці Альфонсо Девіс, який прорвався лівим флангом, та Кайл Ларін, який вразив ворота.

Після двох турів збірна Канади з двома очками займає третю сходинку у турнірній таблиці.

Нагадаємо, у четвер, 2 вересня, у першому матчі кваліфікаційного раунду на Чемпіонат світу канадці зіграли унічию з Гондурасом – 1:1. У цьому матчі за нашу збірну також відзначився Кайл Ларін.

У середу, 8 вересня, відбудуться матчі третього туру. Канада на стадіоні BMO Field в Торонто прийматиме збірну Сальвадору.

Пряму путівку на фінальний турнір ЧС-2022 у Катарі отримають три кращі команди.