КанадаСпорт

Збірна Канада програла всі свої матчі на чемпіонаті світу – це повторення антирекорду

Збірна Канади завершила виступ на першому для себе за останні 36 років чемпіонаті світу з футболу, не набравши жодного очка. Три матчі – три поразки.

У третьому турі групової стадії ЧС-2022 у Катарі команда «кленового листа» програла збірній Марокко з рахунком 1:2.

Після перших 25 хвилин Канада вже програвала з рахунком 2:0. Перший гол марокканці забили після курйозної помилки голкіпера Мілана Боряна.

Скоротити рахунок у матчі вдалося ближче до кінця першого тайму завдяки автоголу суперника.

Найближче до нічиєї Канада була на 71-й хвилині, коли Атіба Хатчінсон пробив головою у поперечину з кутового, а Алістер Джонстон з метра запустив м’яч біля штанги.

Перемога над канадцями дозволила збірній Марокко вийти до плей-офф ЧС-2022 з першого місця.

Разом з Канадою участь на чемпіонаті сенсаційно завершила збірна Бельгії – бронзовий призер попереднього Мундіалю. У матчі проти збірної Хорватії бельгійці зіграли внічию 0:0.