КанадаСпорт

Збірна Канади достроково вийшла у плей-офф Золотого кубка КОНКАКАФ

У другому турі групового турніру Золотого кубка КОНКАКАФ, головного футбольного турніру серед збірних Північної Америки та країн Карибського басейну, Канада перемогла Гаїті з рахунком 4:1, і вже гарантувала собі путівку в плей-офф.

У матчі за нашу збірну відзначилися Стівен Еустакіо (5 хв.), Кайл Ларін (51 хв., 74 хв.) та Джуніор Гойлетт (79 хв.). Поєдинок проходив на стадіоні «Спортинг Парк» в Канзас-Сіті (США).

У першому турі Канада з таким же рахунком 4:1 перемогла збірну Мартиніки.

В іншому матчі туру збірна США, господарі турніру, здолала Мартиніку із рахунком 6:1.

Вже можна твердити, що інтрига в групі В вмерла – Канада та США набрали по 6 очок і займають першу та другу сходинки у турнірній таблиці, гарантувавши собі участь у чвертьфіналі Золотого кубка КОНКАКАФ.

У матчі між собою, який відбудеться 18 липня, команди визначать, з якого місця вони вийдуть у плей-офф.

Згідно із регламентом, переможцю нашої групи у чвертьфіналі дістанеться друга команда групи С. Збірна, яка фінішує у групі В другою – отримає у суперники лідера групи С. Найімовірніше, суперниками Канади та США будуть Коста-Рика та Ямайка.

Чвертьфінальні матчі відбудуться 25 липня в Арглінтоні, штат Техас.