Спорт

Жіноча збірна Канади програла у фіналі домашнього чемпіонату світу з хокею американкам

На домашньому чемпіонаті світу з хокею серед жінок, який проходив у Брамптоні (Онтаріо), збірна Канади змушена задовольнитися срібними медалями.

У фіналі канадки програли збірній США з рахунком 3:6. У складі американок хет-трик оформила Хіларі Найт, по шайбі закинули Еббі Мерфі, Кайла Барнс та Каролін Гарві. У складі Канади дубль оформила Бріанна Дженнер та одну шайбу закинула Марі-Філіп Пулен.

Після двох періодів матчу Канада вела у рахунку 3:2,але в завершальній 20-хвилинці американки зуміли закинути чотири сухі шайби і виграли поєдинок.

Жіноча збірна США з хокею виграла 10-й титул чемпіонок світу. Рекордсменом за цим показником є збірна Канади, яка вигравала золото чемпіонату світу 12 разів.

Бронзові медалі змагань здобула Чехія, яка у матчі за третє місце обіграла Швейцарію – 3:2.

Нагадаємо, що на двох попередніх чемпіонатах світу збірна Канади ставала чемпіоном. Суперником у фіналі щоразу була збірна США.