Олімпійські ігри

13 день Олімпійських ігор у Токіо приніс Канаді весь комплект нагород

Даміан Ворнер з Лондона (Онтаріо) на Іграх в Токіо завоював золоту медаль і встановив олімпійський рекорд у десятиборстві. Він став першим канадцем, який вибором найвищу нагороду у цьому виді спорту. 31-річний легкоатлет набрав рекордні 9018 очок.

Інший представник Канади у десятиборстві Пірс Лепадж з Вітбі (Онтаріо) фінішував п’ятим.

На Олімпійських іграх в Ріо у 2016 році Даміан Ворнер став бронзовим призером.

13 день змагань приніс в скарбницю олімпійської збірної Канади ще 2 медалі.

Лоуренс Вінсент-Лапонт з Труа-Рівєр (Квебек) завоювала срібну медаль в греблі на каное-одиночці. Вона фінішувала другою на дистанції 200 метрів з результатом 46,786 секунди. До речі, у цьому запливі бронзу здобула українка Людмила Лузан.

Laurence Vincent-Lapointe. Фото: THE CANADIAN PRESS/Nathan Denette

А Лоріан Дженест виграла для Канади першу в історії медаль історії в кейріні на велотреку. Велогонщиця з Монреаля фінішувала третьою.

Lauriane Genest.  Фото: GREG BAKER, AGENCE FRANCE-PRESSE

На цей момент в олімпійської збірної Канади 18 медалей – 5 золотих, 5 срібних та 8 бронзових.