Спорт

19-річна канадська тенісистка вийшла до півфіналу US Open, обігравши першу ракетку України

19-річна канадська тенісистка Лейла Фернандес не пустила до півфіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу українку Еліну Світоліну.

73-тя у світовому рейтингу тенісистка з Монреаля перемогла першу ракетку України (5-ту у світі) у трьох сетах – 6:3, 3:6, 7:6(5).

Це був восьмий чвертьфінал Еліни Світоліної на турнірах Великого шолома і шоста поразка. Для юної канадки це перший півфінал в кар’єрі.

За вихід у фінал Лейла Фернандес побореться з Аріною Соболенко з Білорусі.

19-річна канадська тенісистка так прокоментувала перемогу над Еліною Світоліною: «Сьогоднішній матч, безумовно, був одним з найскладніших не тільки в тенісному, але і в психологічному та емоційному плані. Світоліна – чудовий гравець, великий боєць. Я дуже рада, що змогла боротися в першому сеті. У другому сеті вона підвищила свій рівень, і я, на жаль, допустила кілька помилок у ключових моментах. Добре, що змогла відновити сили до третього сету і до тай-брейку. Трохи пощастило за рахунку 5-5, але я скористалася всією удачею, якою змогла, і рада, що зуміла здобути перемогу. Я гадки не маю, що відчуваю зараз. Я так нервувала, але намагалася робити те, що велів мені робити мій тренер.

Нагадаємо, у 2019 році перемогу на US Open виграла інша 19-річна канадська тенісистка Б’янка Андреєску.