АльбертаСпорт

Битву за Альберту виграв «Едмонтон Ойлерс»

Принципове дербі між «Едмонтон Ойлерс» та «Калгарі Флеймз» у рамках півфінального матчу плей-офф Кубка Стенлі у Західній конференції закінчилося перемогою перших. «Нафтовики» перемогли у серії з рахунком 4-1 і вперше з 2006 року тримали нагоду поборотися за вихід до фіналу Кубка Стенлі.

П’ятий матч між командами з Альберти відбувся у Калгарі і закінчився перемогою гостей – 5:4. «Ойлерс» закинули вирішальну шайбу в овертаймі. Її автором став Конор Макдевід, якого зараз багато хто вважає найкращим хокеїстом планети.

Серія між «Калгарі Флеймз» та «Едмонтон Ойлерс» стала однією із найрезультативніших у плей-офф НХЛ.

Останній матч закінчився з рахунком 5:4, а попередні чотири – 9:6, 3:5, 4:1, 5:3. Цікаво, що в другому періоді вирішального матчу команди забили по дві шайби за 71 секунду.

Тепер у фіналі Західної конференції «Ойлерс» зіграють з переможцем протистояння «Колорадо Аваланч» та «Сент-Луїс Блюз». На цей момент в цій серії рахунок 3:2 на користь «лавин».