Новини

Чемпіонат світу-2022 у Катарі. Де і коли дивитись матчі турніру

У неділю, 20 листопада, у Катарі стартує Чемпіонат світу з футболу, на якому вперше за 36 років зіграє збірна Канади.

Канада, яка займає 41 місце у світовому рейтингу ФІФА, зіграє на Чемпіонаті світу в групі F, де суперниками будуть збірні Бельгії, Марокко та Хорватії.

Бельгія – бронзовий призер світової футбольної першості чотирирічної давності, Хорватія – срібний, а Марокко посідає 22-е місце у рейтингу.

У неділю головний тренер національної збірної Канади з футболу Джон Гердман назвав імена 26 гравців, які, на його думку, найкраще підходять для того, щоб представляти націю на чемпіонаті світу в Катарі.

У Канаді правами на трансляцію матчів чемпіонату світу володіє Bell Media, тому спостерігати за перебігом подій на футбольних полях у Катарі можна буде лише на телеканалі TSN. Деякі матчі, в тому числі поєдинки за участю нашої збірної, буде транслювати CTV.

Груповий етап розпочнеться 20 листопада і триватиме до 2 грудня. Фаза плей-офф розпочнеться з 1/8 фіналу 3 грудня і триватиме до 6 грудня. Чвертьфінали відбудуться 9 і 10 грудня, півфінали – 13 та 14 грудня, а фінал відбудеться 18 грудня.

До плей-офф (1/8 фіналу) вийдуть по дві найкращі команди з кожного квартету.

  • Груповий етап : 20 листопада – 2 грудня
  • 1/8 фіналу : 3-6 грудня
  • Чвертьфінали : 9-10 грудня
  • Півфінали : 13-14 грудня
  • Матч за третє місце : 17 грудня
  • Фінал : 18 грудня

32 країни-учасниці Чемпіонату світу – 2022 були розділені на вісім груп по чотири команди в кожній шляхом жеребкування, яке відбулося у квітні.

Зазначимо, що це буде остання світова першість з 32-ма командами. Вже на наступному Мундіалі, який 2026 року прийматимуть Канада, Мексика та США, кількість учасників зросте до 48 збірних.

Розклад матчів ЧС-2022:

Неділя, 20 листопада
Група А: Катар – Еквадор – 11 ранку за східним часом (ET) / 8 ранку за тихоокеанським часом (PT)

Понеділок, 21 листопада
Група B: Англія – Іран – 8 am ET/5 am PT
Група A: Сенегал – Нідерланди – 11 am ET / 8 am PT
Група B: США – Уельс – 2 pm ET/11 am PT

Вівторок, 22 листопада
Група C: Аргентина – Саудівська Аравія – 5 am ET/2 am PT
Група D: Данія – Тунісу – 8 am ET/5 am PT
Група C: Мексика – Польща – 11 am ET/8 am PT
Група D: Франція – Австралія – 2 pm ET/11 am PT

Середа, 23 листопада
Група F: Марокко – Хорватія – 5 am ET/2 am PT
Група E: Німеччина – Японія – 8 am ET/5 am PT
Група E: Іспанія – Коста-Рика – 11 am ET/8 am PT
Група F: Бельгія – Канада – 2 pm ET/11 am PT

Четвер, 24 листопада
Група G: Швейцарія – Камерун – 5 am ET/2 am PT
Група H: Уругвай – Південна Корея – 8 am ET/5 am PT
Група H: Португалія – Гана – 11 am ET/8 am PT
Група G: Бразилія – Сербія – 2 pm ET/11 am PT

П’ятниця, 25 листопада
Група B: Уельс – Іран – 5 am ET/2 am PT
Група A: Катар – Сенегал – 8 am ET/5 am PT
Група A: Нідерланди – Еквадор – 11 am ET/8 am PT
Група B: Англія – США – 2 pm ET/11 am PT

Субота, 26 листопада
Група D: Туніс – Австралія – 5 am ET/2 am PT
Група C: Польща – Саудівська Аравія – 8 am ET/5 am PT
Група D: Франція – Данія – 11 am ET/8 am PT
Група C: Аргентина – Мексика – 2 pm ET/11 am PT

Неділя, 27 листопада
Група E: Японія – Коста-Рика – 5 am ET/2 am PT
Група F: Бельгія – Марокко – 8 am ET/5 am PT
Група F: Хорватія – Канада – 11 am ET/8 am PT
Група E: Іспанія – Німеччина – 2 pm ET/11 am PT

Понеділок, 28 листопада
Група G: Камерун – Сербія – 5 am ET/2 am PT
Група H: Південна Корея – Гана – 8 am ET/5 am PT
Група G: Бразилія – Швейцарія – 11 am ET/8 am PT
Група H: Португалія – Уругвай – 2 pm ET/11 am PT

Вівторок, 29 листопада
Група A: Еквадор – Сенегал – 10 am ET/7 am PT
Група A: Нідерланди – Катар – 10 am ET/7 am PT
Група B: Іран – США – 2 pm ET/11 am PT
Група B: Уельс – Англія – 2 pm ET/11 am PT

Середа, 30 листопада
Група D: Австралія – Данія – 10 am ET/7 am PT
Група D: Туніс – Франція – 10 am ET/7 am PT
Група C: Польща – Аргентина – 2 pm ET/11 am PT
Група C: Саудівська Аравія – Мексика – 2 pm ET/11 am PT

Четвер, 1 грудня
Група F: Канада – Марокко – 10 am ET/7 am PT
Група F: Хорватія – Бельгія – 10 am ET/7 am PT
Група E: Коста-Рика – Німеччина – 2 pm ET/11 am PT
Група E: Японія – Іспанія – 2 pm ET/11 am PT

П’ятниця, 2 грудня
Група H: Гана – Уругвай – 10 am ET/7 am PT
Група H: Південна Корея – Португалія – 10 am ET/7 am PT
Група G: Камерун – Бразилія – 2 pm ET/11 am PT
Група G: Сербія – Швейцарія – 2 pm ET/11 am PT

1/8 ФІНАЛУ
Субота, 3 грудня

49 – Переможець групи – Друге місце групи B – 10 am ET/7 am PT
50 – Переможець групи C – Друге місце групи D – 2 pm ET/11 am PT

Неділя, 4 грудня
52 – Переможець групи D – Друге місце групи C – 10 am ET/7 am PT
51 – Переможець групи B – Друге місце групи A – 2 pm ET/11 am PT

Понеділок, 5 грудня
53 – Переможець групи E – Друге місце групи F – 10 am ET/7 am PT
54 – Переможець групи – 21:00 Друге місце групи H – 2 pm ET/11 am PT

Вівторок, 6 грудня
55 – Переможець групи F – Друге місце групи E – 10 am ET/7 am PT
56 – Переможець групи H – Друге місце групи G – 2 pm ET/11 am PT

ЧВЕРТЬФІНАЛ
П’ятниця, 9 грудня

58 – Переможець матчу 53 – Переможець матчу 54 – 10 am ET/7 am PT
57 – Переможець матчу 49 – Переможець матчу 50 – 2 pm ET/11 am PT

Субота, 10 грудня
60 – Переможець матчу 55 – Переможець матчу 56 – 10 am ET/7 am PT
59 – Переможець матчу 51 – Переможець матчу 52 – 2 pm ET/11 am PT

ПІВФІНАЛ
Вівторок, 13 грудня

61 – Переможець матчу 57 – Переможець матчу 58 – 2 pm ET/11 am PT

Середа, 14 грудня
62 – Переможець матчу 59 – Переможець матчу 60 – 2 pm ET/11 am PT

ТРЕТЄ МІСЦЕ
Субота, 17 грудня
63 – Невдаха матчу 61 – Невдаха матчу – 10 am ET/7 am PT

ФІНАЛ
Неділя, 18 грудня

64 – Переможець матчу 61 – Переможець матчу 62 – 10 am ET/7 am PT


Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca
Підписуйтеся на нашу сторінку у FacebookTwitter
 та Instagram

Новини за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Back to top button