АльбертаСпорт

«Едмонтон Ойлерс» обіграв «Даллас Старс» і зрівняв рахунок у серії

«Едмонтон Ойлерс» у четвертому матчі півфінальної серії Кубка Стенлі здолав «Даллас Старс» із рахунком 5:2 і зрівняв рахунок у серії – 2-2.

Поєдинок завершився пізно ввечері у середу на Rogers Place у Едмонтоні.

Вже на шостій хвилині матчі «нафтовики» поступалися із рахунком 0:2, проте зуміли відігратися ще в першому періоді. У другій 20-хвилинці канадська команда протягом 50 секунд закинула дві шайби, а за хвилину до завершення матчу вразила порожні ворота, встановивши остаточний рахунок матчу.

У складі господарів відзначилися Рая Маклеод, Еван Бушар, Маттіас Янмарк, Леон Драйзайтль та Маттіас Екхольм.

П’ятий матч серії відбудеться в Далласі 31 травня, а шостий – 2 червня знову в Едмонтоні.