АльбертаСпорт

«Едмонтон Ойлерс» зрівняв рахунок у серії з «Калгарі Флеймз»

У Калгарі відбувся другий матч півфінальної серії плей-офф Західної конференції Національної хокейної ліги, в якому «Калгарі Флеймз» приймали «Едмонтон Ойлерз».

У першому матчі двома днями раніше господарі здобули перемогу у найрезультативнішому матчі за всю історію плей-офф – 9:6. На цей раз перемогу святкували гості.

«Нафтовики» перемогли з рахунком 5:3 поступаючись на початку другого періоду 1:3.

«Полумяні» вийшли вперед після голу Майкла Стоуна, а подвоїли перевагу на сьомій хвилині матчу завдяки результативному кидку Брета Рітчі. В першому періоді Данкан Кіт з «Ойлерс» скоротив відставання, однак на старті другого періоду Тайлер Тоффолі знову повернув господарям перевагу у дві шайби.

Правда після цього забили голи тільки гості. Коннор Макдевід скоротив відставання, а під завісу 2 періоду Еван Бушар зрівняв рахунок.

У третьому періоді голи Зака Хаймана та Леона Драйзайтля принесли команді з Едмонтона першу перемогу.

Рахунок у серії став 1-1.

Наступний матч команди проведуть завтра, 22 травня, в Едмонтоні. Початок о 8 годині вечора за місцевим часом.