Спорт

«Калгарі», «Монреаль» та «Ванкувер» пробилися в основну сітку плей-офф Кубка Стенлі

«Калгарі Флеймс» стали першою канадською командою, яка пробилася в основну сітку плей-офф Кубка Стенлі. Сталося це ще у четвер, 6 липня, коли клуб з Альберти здолав в четвертому матчі з рахунком 4:0 свого суперника «Вінніпег Джетс».
Калгарі перемогли у серії 3:1.

Три перемоги у попередньому раунді добився і «Монреаль Канадієнс». Команда з Квебеку сенсаційно вибила з турніру «Піттсбург Пінгвінс». «Канадієнс» в п’ятницю обіграли «Пінгвінз» 2:0 завдяки шайбам Лехконена і Вебера в кінці третього періоду і вийшли в перший раунд з 12-го місця Східної конференції.
Монреаль переміг у серії 3:1.

Це ж на Заході зробили хокеїсти «Чикаго Блэкхокс». 12-та команда конференції зупинила «Едмонтон Ойлерс», на арені якої проходить догравання сезону. Канадську команду не врятував один із кращих дуетів ліги Макдевід – Драйзайтль.
Едмонтон програє серію 1:3.

«Ванкувер Канакс» в овертаймі переміг «Міннесоту Вайлд» і виграв серію з рахунком 3:1. У четвертому матч серії кваліфікаційного раунду Кубка Стенлі преможну шайбу на 11-й секунді овертайму закинув захисник «Ванкувера» Крістофер Танєв – 5:4 (ОТ).
Ванкувер переміг у серії 3:1.

А сьогодні о 8 годині вечора відбудеться вирішальний матч за вихід у наступний етап Кубка Стенлі між «Торонто Мейпл Ліфс» та «Коламбус Блу Джакетс». Це єдина серія попереднього раунду, якій знадобився 5-й матч.
Рахунок у серії – 2:2.