Водії регіону Великого Торонто продовжують спостерігати, як на автозаправних станціях вартість бензину поступово підіймається до позначки 2 долари за літр.
Головний нафтовий аналітик En-Pro International Роджер Макнайт повідомив CityNews, що завтра, у суботу, на більшості АЗС GTA ціна на бензин зросте ще на чотири центи до 1,809 доларів за літр. Це найбільша вартість автопалива з серпня цього року.
Із завтрашнім підвищенням за останні чотири дні ціни на бензин зросли на 20 центів.
- У Саскачевані під час стрілянини тяжко поранено двох офіцерів RCMP, підозрюваного затримано
- У проєкті швидкісної залізниці між Торонто та Квебеком можуть передбачити зупинку в Кінгстоні
- Квебек запускає «віртуальні черги» у відділеннях невідкладної допомоги
- Канадці зможуть торгувати на «ринках прогнозів»
- Англомовні університети Квебеку отримають мільйони на навчання студентів французької мови
Нагадаємо, у червні вартість бензину досягла рекордних 2,149 долара за літр, після чого впала до 1,439 долара за літр у вересні.
Експерт каже, що теперішнє збільшення ціни на АЗС сталося після того, як у п’ятницю ExxonMobil оголосила про чистий прибуток у розмірі 19,7 мільйона доларів за третій квартал, що є найвищим прибутком за її 152-річну історію.
Крім того, через дефіцит палива на Східному узбережжі США, що впливає на місцевий ринок, підскочили на 12 відсотків гуртові ціни на очищений бензин.
Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, Twitter та Instagram






