КанадаСпорт

Канада розгромила США та вийшла у фінал молодіжного чемпіонату світу

Збірна Канада розгромила США із рахунком 6:2 і вчетверте поспіль вийшла у фінал молодіжного чемпіонату світу.

Канадські хокеїсти після перших десяти хвилин матчу програвали з рахунком 0:2, але зуміли створити неймовірний камбек.

У середині другого періоду рахунок вже був 4:2 на користь нашої збірної (відзначилися Коннорс, Станковен, Фантіллі та Рой). У завершальній 20-хвилинці завдяки голам Кларка та Роя рахунок для американців став непристойним.

Гол 17-річного форварда канадської збірної Коннора Бедарда став дев’ятим на МЧМ-2023. За цим показником він вийшов на чисте друге місце, перевершивши показники Вейна Гретцкі та Павла Буре.

Тепер у фіналі, який відбудеться 5 січня, Канада зустрінеться із Чехією, яка у напруженому матчі обіграла Швецію. До речі, чехи боротимуться за золото чемпіонату вперше за останні 22 роки.

Варто нагадати, що саме збірна Чехії завдала Канаді першої та єдиної поразки на цьому чемпіонаті світу.