Спорт

Канада з мінімальним рахунком програла Бельгії: Девіс не реалізував пенальті

Канада з поразки стартувала на першому для себе з 1986 року чемпіонаті світу з футболу, програвши бельгійцям з мінімальним рахунком 0:1.

Автором переможного м’яча наприкінці першого тайму став нападник збірної Бельгії Міші Батшуайї.

Хоча забити канадці могли першими: на 11-й хвилині наша збірна отримала можливість виконати пенальті, проте удар вінгера мюнхенської «Баварії» Альфонсо Девіса парирував воротар бельгійців Тібо Куртуа.

Після цієї поразки Канада опинилася на останньому місці, поступаючись командам Марокко та Хорватії, які набрали по 1 очку. Бельгія з трьома очками очолює групу F.

Нагадаємо, дві кращі команди на груповому етапі виходять у наступний раунд.

У наступному турі Канада зіграє з Хорватією. Цей матч відбудеться у неділю, 27 листопада. Початок о 11 годині за східним часом.