КанадаОлімпійські ігри

Канада завоювала дві перші золоті медалі на Олімпіаді-2024

У понеділок збірна Канади на Олімпіаді у Парижі поповнила свою скарбницю першими двома золотими медалями.

Першу нагороду вищої проби принесла плавчиня Саммер Макінтош. 17-річна уродженка Торонто здобула перемогу у запливі на 400 метрів комплексом. Вона проплила дистанцію за 4:27,71.

Зазначимо, що Саммер належить світовий рекорд на цій дистанції, який вона встановила напередодні ОІ-2024 — 4:24,38.

Для Макінтош це вже друга медаль на Олімпіаді-2024. У перший день змагань вона здобула срібло на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Друге золото в актив Канади принесла дзюдоїстка Крісла Дегучі, яка здобула перемогу у фіналі у ваговій категорії до 57 кг. До речі, це перша олімпійська золота медаль у цьому виді змагань в історії Канади.

28-річна спортсменка народилася у Японії, але з 2017 року представляє Канаду.

Після трьох днів Олімпіади у Канади загалом 5 медалей.

Крім двох золотих, олімпійська збірна країни «кленового листа» має одне срібло (Саммер Макінтош – плавання) та дві бронзи (Елеонора Гарві – фехтування, Райлан Вінс, Натан Зсомбор-Мюррей – синхронні стрибки з 10 метрів).