Онтаріо

Койот напав на дитину в регіоні Великого Торонто – малюк у лікарні

У місті Вітбі (Онтаріо) малюк перебуває у стабільному стані після нападу койота, який стався у понеділок, повідомляє поліція регіону Дарем.

За даними правоохоронців, інцидент стався 22 червня на відкритому полі поблизу лісистої зони на перехресті доріг Коронашн і Россленд. Дитина перебувала разом із батьками, коли на неї раптово напав дикий звір.

Спочатку хлопчика доправили до місцевої лікарні, а згодом перевезли до медичного закладу в районі Торонто для подальшого лікування. З міркувань приватності поліція не розкриває додаткових деталей щодо стану дитини.

Поліція Дарема повідомила, що про інцидент поінформовано служби контролю тварин та громадського здоров’я, які зараз оцінюють ситуацію та стежать за активністю диких тварин у районі.

Правоохоронці також нагадали мешканцям про обережність, оскільки койоти найактивніші на світанку та в сутінках і можуть ставати агресивними, якщо відчувають загрозу.

Інцидент у Вітбі став черговим у серії нападів койотів у регіоні Великого Торонто. Минулого місяця у Маркгемі койот подряпав дитину, а також зафіксовано випадок укусу 16-річної дівчини, що викликало нові попередження поліції.


Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca.
Підписуйтеся на нашу сторінку у FacebookInstagram, Telegram та Threads

Новини за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button