Спорт

Фінляндія у «золотому» матчі обіграла Канаду

Золоті медалі чемпіонату світу з хокею виграла збірна Фінляндії, яка з рахунком 4:3 перемогла канадців. Переможну шайбу господарі турніру закинули в овертаймі.

Збірна Канади незважаючи на шалену підтримку вболівальників «суомі» на трибунах Tampere Deck Arena вела з мінімальним рахунком 1:0 протягом двох періодів, але на старті третьої 20-хвилинки, після двох вилучень, фіни не лише зрівняли, але й вийшли вперед.

Фіни продовжували володіти ініціативою і навіть закинули третю шайбу. Однак за дві хвилини до завершення основного часу фінального матчу канадці із порожніми воротами за спиною знайшли сили закинути дві шайби.

В овертаймі Канаду підвело вилучення, яке дозволило фінам реалізувати більшість.

Збірній Фінляндії вдалося підкорити унікальне досягнення – виграти золоті медалі чемпіонату світу та Олімпіади протягом одного року.

Додамо, що Канада грала у фіналі чемпіонату світу проти Фінляндії третій рік поспіль. Торік канадці стали чемпіонами, а у 2019 році успіх був на боці «суомі».