Спорт

Кубок Стенлі: «Монреаль» переміг «Торонто» в першому матчі серії плей-офф

У першому матчі серії плей-офф Кубка Стенлі «Монреаль Канадієнс» в гостях з мінімальним рахунком 2:1 переміг «Торонто Мейпл Ліфс».

У складі переможців закинутими шайбами відзначилися Джош Андерсон та Пол Байрон. За «кленових листків» єдиний гол забив Вільям Нюландер.

Рахунок в серії – 1: 0 на користь «Канадієнс». Наступний матч між цими командами пройде у суботу, 22 травня.

Варто додати, що перший період матчу на деякий час був перерваний через травму капітана «Торонто Мейпл Ліфс» Джона Тавареса. Він отримав удар коліном в обличчя від форварда «Монреаля» Корі Перрі після того, як впав на лід внаслідок силового прийому від захисника Бена Шьяро. Таварес залишався на льоду близько десяти хвилин, після чого його відвезли на ношах. Його госпіталізували й ніч він провів у лікарні.

У нинішньому сезоні НХЛ Таварес набрав 50 очок (19 голів, 31 передача).

Нагадаємо, сьогодні, 21 травня, відбудеться другий матч серії плей-офф між «Едмонтон Ойлерз» та «Вінніпег Джетс». У першому перемогла команда з Манітоби.